وبلاگ

مقالات سایت
دکوراسیون منزل با میز ، روش های متفاوت دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل با میز ، روش های متفاوت دکوراسیون منزل

آبان ۲۲, ۱۳۹۶

دکوراسیون منزل با میز ، روش های متفاوت دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل با میز از قدیم الایام رایج بوده و همچنان هست. در طراحی منزل میز همیشه یکی از المان های اصلی می باشد که وجودش بی قید و شرط لازم است.
وجود خیلی از میز ها در منازل ، گاهی فقط و فقط جنبه ی تزئینی دارد و هیچ استفاده ی کاربردی از آن ها نمی شود. بعضی از میزها مخصوص قرار گرفتن اشیای دکوری هستند ،برای نمونه میز های پایه بلند گرامافون ، میز گلدان ، میز مجسمه و…به چند نکته توجه کنید.

  • فضا

گاهی اوقات برای دکوراسیون منزل با میز ،فضای کافی نداریم،در این صورت می توانیم میز های کاربردی در منزل را به گونه ای انتخاب و یا طراحی کنیم که علاوه بر جنبه ی کاربردی ،جنبه ی دکوری نیز ،داشته باشند. برای مثال به جای استفاده از یک میز جلو مبلی بزرگ ،که بسیار رایج است،از چند میز کوچکتر استفاده کنیم.

  • شکل

برای دکوراسیون منزل با میز،میز های جلو مبلی را می توانید جدا از تم و سبک مبل ها و متناسب با وسایل دیگر منزل انتخاب کنید.می توانید به جای استفاده از شکل رایج مربع ودایره ، میز هایی با اشکال غیر معمول و زیبا طراحی کنید که خود میز،جنبه ی یک شئ دکوری پیدا کند.

  • جنس

جنس میزها را می توانید متفاوت از هم انتخاب کنید ،مثلا سه میز کوچک  یک شکل ،ولی یکی از جنس چوب،یکی شیشه و دیگری آینه ای باشد،این روش یک تضاد هنرمندانه و چشم نواز ایجاد می کند.گاهی نیز می توانید با ایجاد هارمونی بین مبل و میز ،در دکوراسیون منزل با میز ،یک فضای دلنشین ایجاد کنید.

در نهایت اینکه، برای دکوراسیون منزل با میز، قدرت مانور بسیار بالایی دارید و از هر نظر دستتان برای طراحی باز است.

 

دکوراسیون منزل با میز- https://decorkadeh.com

 

مدل دکوراسیون منزل

برای دکوراسیون منزل ،مدل ها و سبک های مختلفی وجود دارد و همچنان این مدل ها و سبک ها رو به افزایش است ، از تلفیق آن ها با هم یکسری سبک جدید به وجود می آید. ما در نسخه های قبلی شروع به معرفی این سبک ها کردیم و طبق روال گذشته،این  بار نیز چند سبک را معرفی می کنیم تا بالاخره مدل دکوراسیون منزل دلخواه خود را پیدا کنید.

 

  • سبک مراکشی

این سبک یک ترکیب در هم دارد،یعنی هر چیزی میتوانید در این سبک پیدا کنید ،برای مثال مبلمان منبت کاری شده،کاشی کاری،استفاده از ظروف سفالی،سکو های نشیمن،فانوس،اشیای فلزی و رنگ فیروزه ای و… همانطور که مشاهده می کنید این سبک،به نظر می رسد تلفیقی از همه ی سبک هاست .

 

  • سبک مصری

این سبک به گونه ایست که با بررسی آن ، بسیاری از محققان شروع دکوراسیون داخلی را به مصر نسبت می دهند.از مشخصه های بارز این سبک استفاده از مجسمه های بزرگ ،ستون های منقوش و از همه معروف تر هیروگلیف است.از رنگ های  چشمگیر مانند طلایی در  این سبک زیاد استفاده می شود.

 

 

دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری

از گذشته تا کنون به سبب علاقه ی ما انسان ها به زیبایی و زندگی در محیطی زیبا ، اشیا ، مبلمان، سبک و رنگ های مختلفی طراحی شده و مورد استفاده قرار گرفته است.یکی از این کار ها،دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری است.

کاغذ دیواری ها طرح ها و رنگ های متنوعی دارند که بنا به نیاز و یا سلیقه می توانید آن ها را انتخاب کنید.به نکات زیر توجه کنید.

  • هیچ الزامی وجود ندارد که شما تمام دیوار ها را با یک رنگ و طرح کاغذ کنید ،می توانید از کاغذ های ساده و طرح دار با هم استفاده کنید.
  • می توانید برای دکوراسیون منزل،ترکیبی از رنگ و کاغذ را در خانه به کار ببرید.مثلا فقط یک دیوار را کاغذ کنید و ما بقی را رنگ کنید.
  • می توانید یک دیوار را طرح دار کاغذ کنید و برای بقیه ی دیوار ها از کاغذ بدون طرح استفاده کنید.
  • سعی کنید در راه رو ها و ورودی ها از رنگ های تیره تر نسبت به بقیه مکان ها استفاده کنید.
  • برای دیوار پشت تلویزیون از کاغذ ساده استفاده کنید ، زیرا کاغذ طرح دار مرکز توجه را از نمایشگر می گیرد.

 

دکوراسیون منزل با میز- https://decorkadeh.com

سایت تبلیغاتی 
کنزگیفت

 

نویسنده: